המרכז הימי בשדות ים

המרכז הימי נמצא ברצועת החוף המקסימה של קיבוץ שדות ים ומשתרעת לאורך של כשניים וחצי ק"מ בין תחנת הכח קיבוץ שדות ים ועתיקות קיסריה. <br> <br> בחלקו הצפוני של החוף נמצא שובר גלים אשר יוצר כמו בריכת מים שקטים שמאפשרת ליהנות מהים גם במידה והוא סוער. <br> <br> בין הפעילויות: פעילות ימית בחנות פרי גל. ישיבה במזנון החוף עם כוס שתייה צוננת טיול רגלי לעתיקות קיסריה או צעידה/ריצה לצרכי כשר גופני.

נמל קיסריה

הפיניקים גילו אותה, הורדוס והקיסרים הרומים התאהבו בה. קיסריה היא מקום קסום, צרוף נדיר של ים, עתיקות ואיכות חיים.<br><br> מארג מיוחד המשלב עבר מפואר הווה מרשים ועתיד מבטיח. <br><br>ביקור בנמל קיסריה מציג מגוון אפשרויות בילוי:<br> חוף ים רומנטי, עתיקות, מרכז מבקרים, טיול בין גלריות אומנים, הנאה קולינרית במסעדות ובבתי הקפה, יציאה להרפתקה מתחת למים במועדון הצלילה ואירועי תרבות בקיץ.

מוזיאוני ראלי בקיסריה

חווית אמנות לטינו-אמריקאית עכשווית יחד עם אמנות סוריאליסטית וקלאסית קרן הארי רקנאטי הנה מוסד פרטי ללא מטרת רווח. מטרתו העיקרית היא להציג ולהפיץ את איכותה של האומנות הלטינו-אמריקאית העכשווית, באמצעות מוזיאוני ראלי. מוזיאון ראלי הראשון נוסד ב- פּוּנטָה דֶל אֶסטֶה (אורוגוואי) בשנת 1988; המוזיאון השני בסנטיאגו (צ'ילה) בשנת 1992; השלישי (ראלי 1) בקיסריה (ישראל) בשנת 1993; המוזיאון הרביעי ב- מרבֶּייָה (ספרד) בשנת 2000; והמוזיאון החמישי (ראלי 2) נבנה אף הוא בקיסריה, בשנת 2007. באותה שנה הוקמו בנוסף, אובליסק זכרון ואתר הנצחה. מוזיאוני ראלי מציגים את אחד מאוספי האמנות הלטינו-אמריקאית עכשווית החשובים בעולם.

האקוודוקט

אחד החופים המרשימים והמרתקים בישראל הוא חוף הקשתות, המכונה גם חוף האמה או חוף האקוודוקט, על שם אמת המים העתיקה (אקוודוקט) הניצבת במרכזו. החוף נמצא קילומטר צפונית לנמל קיסריה, מערבית לעיר קיסריה, והוא משמש את תושבי העיר ואת המבקרים בדירות הנופש באזור. האקוודוקט העתיק הוא מערכת שסיפקה מים לקיסריה ממעיינות טבעיים במרחק של כעשרה ק”מ מהעיר. אמת המים קיסריה נישאה על אלפי קשתות אבן והייתה בין המפותחות ביותר בארץ. אספקת המים נדרשה לצריכה ציבורית( למזרקות והמרחצאות הרבים) ולצריכה פרטית. המים הגיעו למתקן חלוקה הנקרא קסטלום (ייחודי בארץ – אחד בבניאס והשני בקיסריה) ומשם באמצעות מערכת צינורות לרחבי העיר.

אנחנו כאן לכל בקשה או שאלה. 
נשמח לארח אתכם.

טלפון – ניסים
0507810493

טלפון – שי
0542773311

כתובת
נאות גולף, קיסריה

מייל
info@suite-paradise.co.il 

צרו קשר להצעת מחיר.
אנחנו כאן לכל בקשה או שאלה. 

טלפון – ניסים
0507810493

טלפון – שי
0542773311

כתובת
נאות גולף, קיסריה

מייל
info@suite-paradise.co.il